Ceylonz Suites Klcc Rooftop Infinity Pool Kl Tower View Kuala Lumpur
( ex. Ceylonz Klcc By Gsuites )
Kuala Lumpur
Lihat galeri
Gambaran keseluruhan
Gambaran keseluruhan
Galeri
Lokasi
Bilik
Kemudahan
Masukkan tarikh anda
Semak ketersediaan
Masukkan tarikh anda
Semak ketersediaan
7.2 Baik
784 ulasan
Ceylonz Suites Klcc Rooftop Infinity Pool Kl Tower View Kuala Lumpur
3 Persiaran Raja Chulan Ceylonz Suites KLCC, Kuala Lumpur, Malaysia
Tunjukkan peta
Terletak 950 meter dari stesen bawah tanah LRT Pasar Seni, Ceylonz Suites Klcc Rooftop Infinity Pool Kl Tower View Kuala Lumpur mempunyai peti keselamatan dan keselamatan 24 jam. 1.7 km dari Bangunan Sultan Abdul Samad, hotel ini juga terletak 1 km dari Jalan Alor.
Hotel ini terletak di daerah Mapo 3 km dari pusat bandar Kuala Lumpur Ceylonz Suites Klcc Rooftop Infinity Pool Kl Tower View terletak 35 km dari lapangan terbang Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah dan 250 meter dari Loudwater, hentian bas Wisma Rohas Perkasa.
Bilik-bilik dilengkapi TV skrin rata dengan saluran satelit, televisyen pelbagai saluran dan kawalan iklim serta bilik mandi dengan bidet, tandas berasingan dan pancuran mandi.
Sarapan benua boleh didapati pada waktu pagi. Tetamu Ceylonz Suites Klcc Rooftop Infinity Pool Kl Tower View boleh menikmati hidangan istimewa イタリア di restoran Boudoirz.
+ Lagi- Kurang
Ciri-ciri utama
WiFi percuma
Kolam renang
Kecergasan/Gim
Spa dan bersantai
Tempat Makan di tapak
Kemudahan mesyuarat
Penyaman udara
Binatang peliharaan tidak dibenarkan
+ Lagi
Galeri
Peta
Tarikan pelancong di
Kuala Lumpur
Tarikan
Merdeka Stadium - 1.1 km
Sungei Wang Plaza - 1.1 km
Pavilion Kuala Lumpur - 1.2 km
Kuala Lumpur Railway Station - 1.3 km
Kuala Lumpur City Centre - 1.7 km
Open University Malaysia - 1.8 km
National Museum - 2.1 km
Putra World Trade Centre - 2.2 km
Petaling Street - 800 m
Merdeka Square - 1000 m
Lapangan terbang
Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah Airport - 31 km
Stesen kereta api
Old Kuala Lumpur Railway Station - 1.4 km
Bilik & Ketersediaan
Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.